Ark Invest інвестує в акції Coinbase

*RE$PECT*

Крипто-хробак
Дописи
31
Повага
2
Фантиків
124
Останнім часом криптовалюти стали досить популярними інвестиційними активами, особливо після входження Coinbase - одного з найбільших бірж криптовалют у список публічних компаній. І якщо ви слідкуєте за світовими інвестиційними новинами, то могли чути про компанію Ark Invest, яка нещодавно оголосила про свої інвестиції в акції Coinbase.

Ark Invest​

Ark Invest - це інвестиційна компанія, заснована Кеті Вуд (Cathie Wood) в 2014 році. Вона спеціалізується на інвестуванні в компанії, які займаються інноваціями, зокрема в галузі технологій, біотехнологій та енергетики. Компанія Ark Invest стала відомою завдяки своїм успішним інвестиціям в Tesla, Roku та Square.

Зараз компанія Ark Invest інвестує в акції Coinbase. У своєму заявленні Вуд заявила, що вона вірить в майбутнє криптовалют та блокчейн-технологій, і вважає, що Coinbase стане ключовим гравцем у цій галузі. Крім того, Вуд вважає, що криптовалюти мають потенціал стати головними інвестиційними активами в майбутньому.

Інвестиції компанії​

За даними Bloomberg, на початку 2021 року Ark Invest придбала понад 749 тисяч акцій Coinbase, що на той момент оцінювалося в 246 мільйонів доларів. В результаті цього інвестування, Ark Invest стала одним з найбільших власників акцій Coinbase.

Зважаючи на успіх Ark Invest у своїх попередніх інвестиціях, багато інвесторів дивляться на їхні інвестиції в Coinbase як на дуже обіцяну галузь. Це може привести до зростання інтересу до криптовалют та блокчейн-технологій в цілому, а також до збільшення капіталізації компанії Coinbase.

До того ж, Ark Invest не є єдиним інвестором, який вірить в успіх Coinbase. У день її публічної лістингу на біржі Nasdaq у квітні 2021 року, капіталізація компанії перевищила 100 мільярдів доларів, з чим пов'язується підвищений інтерес до її акцій.

Інвестиції в акції Coinbase можуть стати цікавим варіантом для тих, хто шукає інвестиції в криптовалюти, але хоче більш стабільної інвестиційної стратегії. Крім того, Ark Invest - це досить авторитетна компанія в своїй галузі, тому їхні інвестиції можуть стати сигналом для інших інвесторів.

У будь-якому разі, інвестування в акції Coinbase пов'язане з певним ризиком, оскільки криптовалюти є досить волатильними. Однак, якщо ви вірите в успіх цієї галузі, інвестиції в акції Coinbase можуть стати добрим варіантом для довгострокових інвестицій. Зокрема, на думку Кеті Вуд, криптовалюти стануть ключовими інвестиційними активами в майбутньому, тому інвестування в компанії, які працюють у цій галузі, можуть стати досить прибутковими.
 
Хто читав цю тему (Всього читачів: 0)
    Угорі